Vivalux VIV000692 Полилей FAZZOLETTO 51311 стационарен Ø400 мм
Полилей стационарен 1 х max 100W E27 230V Ø400 IP20
19.33 € (37.81 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 19.33 € (37.81 лв.) |
19.14 € (37.43 лв.) |
18.94 € (37.04 лв.) |
18.75 € (36.67 лв.) |
18.56 € (36.30 лв.) |
18.36 € (35.91 лв.) |
Без включено осветление
Vivalux VIV000699 Полилей FAZZOLETTO 51318 стационарен Ø400 мм
Налично
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | FAZZOLETTO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø400x810mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x100W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV000691 Полилей FAZZOLETTO 51310 стационарен Ø400 мм
Налично
Vivalux VIV000699 Полилей FAZZOLETTO 51318 стационарен Ø400 мм
Налично
Vivalux VIV000695 Полилей FAZZOLETTO 51314 стационарен Ø400 мм
Налично
Vivalux VIV000692 Полилей FAZZOLETTO 51311 стационарен Ø400 мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8839 Висяща лампа MONZA BRASS 1xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP5574 Висяща лампа VIENNA 3xE14
Налично
Maytoni P318-PL-01-W Пендел Nevill 220V 1xGU10
Налично
Maytoni P010PL-L30W ЛЕД Пендел Step 220V 3000K 30W IP20
Налично
Maytoni P047PL-01B Пендел Tommy
Налично
Vito 4101480 Пендел за таван PERA-LARGE A.GREEN 1XE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.