Vito 5541150 HIGH LUMEN LED ЛЕНТА LEDStrip+ 24V 72×2835 6W/m ролка Дължина на рязане 5.55cm 3000K 1020 lm/m 3M ЛЕПЕНКА 8 mm IP20 5m РОЛКА
STRIPLED PLUS HIGH LUMEN е усъвършенствана гъвкава LED лента с двойна печатна платка (double PCB), предлагаща се в едноцветни температури на светлината – топло бяло, неутрално бяло и студено бяло. Лентата е без влагозащита (IP20) и е предназначена за вътрешна употреба. Захранващ кабел е предвиден от двете страни на ролката. Загубата на напрежение след 5 m не надвишава 5%, а след 10 m – не повече от 7%. За по-добро закрепване към различни повърхности е използвана самозалепваща лента 3M. Лентата може да се реже на всеки 5.55cm или на кратни на това разстояние, което осигурява гъвкавост при различни приложения.
15.11 € (29.55 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 15.11 € (29.55 лв.) |
14.96 € (29.26 лв.) |
14.81 € (28.97 лв.) |
14.66 € (28.67 лв.) |
14.51 € (28.38 лв.) |
14.35 € (28.07 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | STRIPLED |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 3000K (ТОПЛО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 6W/m |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 170 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 8×5000 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЖИВОТ (часове) | 25000 |
| ДИМИРУЕМ | Да |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 24V DC |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | B |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас III |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Plastic + Copper |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -25°Cta+45°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 5 |
| ДЕБЕЛИНА НА LED ЛЕНТА (mm) | 1 |
| ШИРИНА НА LED ЛЕНТА (mm) | 8 |
| ДЪЛЖИНА НА LED ЛЕНТА В РОЛКА (м) | 5 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 50 |
| ВИСОЧИНА АРТИКУЛ(mm) | 1 |
| ШИРИНА АРТИКУЛ(mm) | 8 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 5000 |
| CHIP SIZE | 2835 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 4.5 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.018 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 90.0 |
| CHIPS m | 72 |
| LED ЛЕНТА ДЪЛЖИНА НА РЯЗАНЕ (cm) | 5.55 |
| LUMINOUS FLUX () | 1020 |
| OUTBOX LENGTH (mm) | 390 |
| OUTBOX WIDTH (mm) | 295 |
| UNIT2 | mm |
| OUTBOX HEOGHT Outbox (mm) | 155 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията STRIPLED
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.