Vito 5541050 COB LED ЛЕНТА LEDStrip+ 24V 840xCOB 22W/m IP20 RGB+3CCT 3M Tape 12mm IP20 5m/ролка Дължина на рязане 3.55см
STRIPLED PLUS е усъвършенствана гъвкава LED лента с двойна PCB платка (COB 480 LED/м), предлагаща избор между 3CCT (2700K–6500K), без влагозащита (IP20). Лентата е с захранващ кабел от двете страни на ролката, като загубата на напрежение след 5 m е не повече от 8%. Използвана е 3M самозалепваща лента за по-добро прилепване към различни повърхности. Лентата е с 3 години гаранция и включва високоефективни COB LED диоди с 120 градуса ъгъл на светене за желаната гъвкавост на осветлението. Може да се реже през 25 mm или кратно на тази дължина. LED лентата не включва контролер в комплекта. Необходимо е да се закупи отделно контролер Maestro 5 (код 6210140).
56.68 € (110.86 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 56.68 € (110.86 лв.) |
56.11 € (109.74 лв.) |
55.55 € (108.65 лв.) |
54.98 € (107.53 лв.) |
54.41 € (106.42 лв.) |
53.85 € (105.32 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | STRIPLED |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | RGB+3CCT |
| МОЩНОСТ (W) | 22 W/m |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 100 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 95 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 12×5000 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 35000 |
| ЖИВОТ (часове) | 25000 |
| ДИМИРУЕМ | Да |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 24V DC |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | E |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Copper + Plastic |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 3 |
| РАЗМЕР НА МОНТАЖНИЯ ОТВОР (mm) | 3.55 |
| ДЕБЕЛИНА НА LED ЛЕНТА (mm) | 1 |
| ШИРИНА НА LED ЛЕНТА (mm) | 12 |
| ДЪЛЖИНА НА LED ЛЕНТА В РОЛКА (м) | 5 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 2200Lm/m |
| БРОЙКИ В КАШОН | 50 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 5000 |
| CHIP SIZE | COB |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 5.2 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 330 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 330 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 260 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.025 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 104 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231353745 |
| CHIPS m | 840 |
| LED ЛЕНТА ДЪЛЖИНА НА РЯЗАНЕ (cm) | 3.55 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията STRIPLED
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.