Vito 5541021 COB LED ЛЕНТА LEDStrip+ 12V 480xCOB 12W/m 3CCT 3M Tape 8mm IP20 5m/ролка Дължина на рязане 2.5см +CONTROLLER
Серията LED STRIP PLUS е изработена от висококачествени материали и със здраво 3M самозалепващо покритие, осигурява дълъг експлоатационен живот. Моделът е с 3-годишна гаранция и включва COB LED диоди с висок светлинен поток и 120 градуса ъгъл на светлинния лъч, което предоставя желаната гъвкавост при осветлението. Дистанционното управление може да се свърже само с един контролер. Лентата е готова за работа със съвместими серии захранвания. Максималната дължина на LED лентата, която може да се управлява от контролера, зависи от нейната мощност и може да достигне максимум 80 W.
21.72 € (42.48 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 21.72 € (42.48 лв.) |
21.50 € (42.05 лв.) |
21.29 € (41.64 лв.) |
21.07 € (41.21 лв.) |
20.85 € (40.78 лв.) |
20.63 € (40.35 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | Серията |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 3CCT |
| МОЩНОСТ (W) | 12 W/m |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 100 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 95 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 8×5000 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 35000 |
| ЖИВОТ (часове) | 25000 |
| ДИМИРУЕМ | Да |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 12V DC |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | E |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Copper + Plastic |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 3 |
| РАЗМЕР НА МОНТАЖНИЯ ОТВОР (mm) | 2.5 |
| ДЕБЕЛИНА НА LED ЛЕНТА (mm) | 1 |
| ШИРИНА НА LED ЛЕНТА (mm) | 8 |
| ДЪЛЖИНА НА LED ЛЕНТА В РОЛКА (м) | 5 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 1200Lm/m |
| БРОЙКИ В КАШОН | 50 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 5000 |
| CHIP SIZE | COB |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 4.5 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 330 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 330 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 230 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.025 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 90 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231356142 |
| CHIPS m | 480 |
| LED ЛЕНТА ДЪЛЖИНА НА РЯЗАНЕ (cm) | 2.5 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията Серията
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.