Vito 5540587 COB LED ЛЕНТА LEDStrip+ 24V 320xCOB 6W/6000K 750Lm/m 3M Tape 8mm IP20 5m/ролка Дължина на рязане 5см
LED STRIP PLUS series with high quality strip material and strong 3M adhesive back-sticker presents a long lifetime. This model has 3-years warranty and includes high lumen COB LEDs with 120° light beam-angle for desired lighting flexibility. It’s ready to be operated with compatible power supply series. The installation and maintenance is easy.
10.85 € (21.22 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 10.85 € (21.22 лв.) |
10.74 € (21.01 лв.) |
10.63 € (20.79 лв.) |
10.52 € (20.58 лв.) |
10.42 € (20.38 лв.) |
10.31 € (20.16 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | LED |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 6000K (СТУДЕНО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 6 W/m |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 125 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 8×5000 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 35000 |
| ЖИВОТ (часове) | 25000 |
| ДИМИРУЕМ | Да |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 24V DC |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | D |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас III |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Copper + Plastic |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 3 |
| ДЕБЕЛИНА НА LED ЛЕНТА (mm) | 1 |
| ШИРИНА НА LED ЛЕНТА (mm) | 8 |
| ДЪЛЖИНА НА LED ЛЕНТА В РОЛКА (м) | 5 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 750 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 50 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 5000 |
| CHIP SIZE | COB |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 4 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 500 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 330 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 330 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0545 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 80 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231355794 |
| CHIPS m | 320 |
| LED ЛЕНТА ДЪЛЖИНА НА РЯЗАНЕ (cm) | 5 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията LED
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.