Vito 4102520 Пендел за таван ART-150B 1xE27 CHAMPAGNE IP20 60W 220V
VT/ART 150B/CHAMPAGNE/DECORATIVE PENDANT LAMP
6.14 € (12.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 6.14 € (12.01 лв.) |
6.08 € (11.89 лв.) |
6.02 € (11.77 лв.) |
5.96 € (11.66 лв.) |
5.89 € (11.52 лв.) |
5.83 € (11.40 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Включено осветление | Не |
| Начин на Монтаж | Пендел |
| HSC GTIP: | 9405.10.50.10.19 |
| Вид Напрежение | Променливо |
| Напрежение (V) | 220-240 V |
| Честота | 50-60 Hertz |
| Максимална Мощност | 60W |
| Клас на Защита | Class II |
| Цокъл | E27 |
| IP Защита | IP20 |
| Материал на Корпуса | Пластмаса & Стъкло |
| Цвят на корпуса | Шампанско |
| Материал на Дифузера | Стъкло |
| Височина | 200 mm |
| Широчина | Ø300 mm |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vito 4102510 Пендел за таван ART-100B 1xE27 CHROME IP20 60W 220V
Налично
Vito 4102520 Пендел за таван ART-150B 1xE27 CHAMPAGNE IP20 60W 220V
Налично
Vito 4102250 Пендел за таван ART-2412 1xE27 BLACK&
Налично
Vito 4102230 Пендел за таван ART-2410 1xE27 BLACK&
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3805 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Зелен
Налично
Milagro MLP8845 Висяща лампа MONZA BRASS 11xG9 max 8W LED
Налично
Zambelis 18139-W Пендел LED 3000K 7W
Налично
Zambelis 20161 Лед Пендел 3000K 5600Lm 70W
Налично
Zambelis 2047 Пендел LED 3000K 2400Lm Димиращ 30W
Налично
Vito 4102330 Пендел за таван ART-9000 1xE27 SMOKE IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.