Vito 4102500 Пендел за таван ART-150 1xE27 CHAMPAGNE IP20 60W 220V
VT/ART 150/CHAMPAGNE/DECORATIVE PENDANT LAMP
27.15 € (53.10 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 27.15 € (53.10 лв.) |
26.88 € (52.57 лв.) |
26.61 € (52.04 лв.) |
26.34 € (51.52 лв.) |
26.06 € (50.97 лв.) |
25.79 € (50.44 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Включено осветление | Не |
| Начин на Монтаж | Пендел |
| HSC GTIP: | 9405.10.50.10.19 |
| Вид Напрежение | Променливо |
| Напрежение (V) | 220-240 V |
| Честота | 50-60 Hertz |
| Максимална Мощност | 60W |
| Клас на Защита | Class II |
| Цокъл | E27 |
| IP Защита | IP20 |
| Материал на Корпуса | Пластмаса & Стъкло |
| Цвят на корпуса | Шампанско |
| Материал на Дифузера | Стъкло |
| Височина | 175 mm |
| Широчина | Ø200 mm |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vito 4102240 Пендел за таван ART-2411 1xE27 BLACK&
Налично
Vito 4102450 Пендел за таван ART-300 1xE27 CHROME IP20 60W 220V
Налично
Vito 4102210 Пендел за таван ART-2401 1xE27 BLACK&
Налично
Vito 4102380 Пендел за таван ART-2813 1xE27 GOLDEN&
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML7946 Висяща LED лампа ROTONDA CHROME 93W
Налично
Milagro ML8869 Висяща лампа PORTER WHITE 1xGU10
Налично
Milagro MLP5408 Висяща лампа VIDAR WHITE 1xGU10
Налично
Milagro MLP8372 Висяща лампа SOMBRA AMBER 3xE27
Налично
Milagro MLP7762 Висяща лампа ARENA BLACK/GOLD 3xGX53
Налично
Maytoni MOD317PL-06B Пендел Balance 220V 6xG9
Налично

Все още няма отзиви.