Vito 4102450 Пендел за таван ART-300 1xE27 CHROME IP20 60W 220V
VT/ART 300/CHROME/DECORATIVE PENDANT LAMP
23.75 € (46.45 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 23.75 € (46.45 лв.) |
23.51 € (45.98 лв.) |
23.28 € (45.53 лв.) |
23.04 € (45.06 лв.) |
22.80 € (44.59 лв.) |
22.56 € (44.12 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Включено осветление | Не |
| Начин на Монтаж | Пендел |
| HSC GTIP: | 9405.10.50.10.19 |
| Вид Напрежение | Променливо |
| Напрежение (V) | 220-240 V |
| Честота | 50-60 Hertz |
| Максимална Мощност | 60W |
| Клас на Защита | Class II |
| Цокъл | E27 |
| IP Защита | IP20 |
| Материал на Корпуса | Пластмаса & Стъкло |
| Цвят на корпуса | Хром |
| Материал на Дифузера | Стъкло |
| Височина | 174 mm |
| Широчина | Ø200 mm |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vito 4102380 Пендел за таван ART-2813 1xE27 GOLDEN&
Налично
Vito 4102500 Пендел за таван ART-150 1xE27 CHAMPAGNE IP20 60W 220V
Налично
Vito 4102240 Пендел за таван ART-2411 1xE27 BLACK&
Налично
Vito 4102210 Пендел за таван ART-2401 1xE27 BLACK&
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3790 Пендел Хромиран Купол Светло Лилав Кабел
Налично
Milagro ML400 BEAM 18W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro MLP7475 Висяща лампа SOLO SAWN WHITE / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 1x mini GU10
Налично
Milagro MLP6279 Висяща лампа VIDAR BLACK/GOLD 1xGU10
Налично
Zambelis S063-15 Пендел LED 3000K 80lm CRI:90 Ъгъл: 15° 9W
Налично
Vito 4102340 Пендел за таван ART-9002 1xE27 SMOKE IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.