Vito 4101940 Пендел за таван RIND-4 1xE27 MATTE BLACK 200MM IP20 60W 220V
Металният пендел е от серия RIND в цвят матиран черен и златист във вътрешната си част. Осветителното тяло RIND-4 разполага с 1 х Е27 фасунга, а мощността на тялото е мах 60W. Притежава стилен, разчупен дизайн от винтидж и инустриал стил пенделът е подходящ за хол, спалня, кухня, трапезария или барплод. Може да се използва като основно осветление, а височината му да се регулира според желаните нужди и стил. Висящото тяло е съвместимо с LED, енергоспестяващи и обикновени лампи. Монтира се лесно и е обезопасен от токов удар 1 степен със заземяване.
20.48 € (40.06 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 20.48 € (40.06 лв.) |
20.28 € (39.66 лв.) |
20.07 € (39.25 лв.) |
19.87 € (38.86 лв.) |
19.66 € (38.45 лв.) |
19.46 € (38.06 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Включено осветление | Не |
| Начин на Монтаж | Пендел |
| HSC GTIP: | 9405.10.50.10.19 |
| Вид Напрежение | Променливо |
| Напрежение (V) | 220-240 V |
| Честота | 50-60 Hertz |
| Максимална Мощност | 60W |
| Клас на Защита | Class II |
| Цокъл | E27 |
| IP Защита | IP20 |
| Материал на Корпуса | Метал |
| Цвят на корпуса | Матово Черно |
| Височина | 205 + Макс. 1000 mm |
| Височина | 205+Max 1000 mm |
| Широчина | Ø200 mm |
| Широчина | Ø200 mm |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vito 4101930 Пендел за таван RIND-3 1xE27 MATTE BLACK 200MM IP20 60W 220V
Налично
Vito 4101940 Пендел за таван RIND-4 1xE27 MATTE BLACK 200MM IP20 60W 220V
Налично
Vito 4101920 Пендел за таван RIND-2 1xE27 MATTE BLACK 300MM IP20 60W 220V
Налично
Vito 4101910 Пендел за таван RIND-1 1xE27 MATTE BLACK 400MM IP20 60W 220V
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP4209 Висяща лампа JEWEL BLACK 3xE27
Налично
Zambelis S063-40 Пендел LED 3000K 80lm CRI:90 Ъгъл: 40° 9W
Налично
Zambelis 2062 Пендел LED 3000K 4800Lm Димиращ 60W
Налично
Vito 4101470 Пендел за таван PERA-LARGE L.YELLOW 1XE27 IP20 60W 220V
Налично
Vivalux VIV002391 Полилей BITTER 15/7101 Ø135 мм
Налично

Все още няма отзиви.