Vito 3310300 THORLED 6500K IP67 24W 220V
VT/THORLED/24W/65K/IP67/PC/2x65CM/220V/WPROOF LAMP
13.22 € (25.86 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 13.22 € (25.86 лв.) |
13.09 € (25.60 лв.) |
12.96 € (25.35 лв.) |
12.82 € (25.07 лв.) |
12.69 € (24.82 лв.) |
12.56 € (24.57 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
С вградено LED Осветление
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Включено осветление | Да |
| Начин на Монтаж | На Цокъл |
| HSC GTIP: | 9405.10.40.90.00 |
| Вид Напрежение | Променливо |
| Напрежение (V) | 170-265 V |
| Честота | 50-60 Hertz |
| Ток | 0.8А |
| Мощност | 24W |
| Фактор на Мощността | >0.9 |
| Светлинна Ефективност | 100 lm/w |
| Консумация | 24 kWh/1000h |
| Димиране | Не |
| Клас на Защита | Class II |
| Напрежение | 80-265 Volt |
| Напрежение | 80-265 Volt |
| Ток | 0.8А |
| Цветна Температура | Цветна Температура 6500K |
| Светлинен Поток | 2400 lumen |
| Ъгъл на Осветяване | 120° |
| Премигване | Не |
| Вид ЛЕД | SMD 2835 |
| Марка на ЛЕД чипа | Sanan |
| Брой ЛЕД | 144 бр. |
| Форма на Тялото | Линейно |
| IP Защита | IP67 |
| IP Защита | IP67 |
| Брой вкл./изкл. | 30000 |
| Живот на Осветителя | 25000 часа |
| Материал на Корпуса | Пластмаса |
| Цвят на Корпуса | Бяло |
| Материал на Дифузера | PC |
| Височина | 82 mm |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.