Vito 3230561 ФАСАДНА LED ЛАМПА ADRIA-UD2 8W 3CCT (3000K/4000K/6500K) 360 lm UP&DOWN IP65 220x113x51 мм АНТРАЦИТ
ADRIA-UD2 е водоустойчив (IP65) стенен LED осветител с насочване на светлината нагоре и надолу (up & down), оборудван с висококачествени LED източници, които осигуряват ефективна работа и надежден светлинен добив. Проектиран да отговаря на различни архитектурни и монтажни изисквания, предлаганите решения се различават по форма и тип монтаж, като споделят една обща характеристика – постоянната висока качество и надеждност на продуктите. Осветителното тяло е с издръжлив корпус от ABS и поликарбонат, в елегантен матов антрацитен цвят, който съчетава здравина и изчистена архитектурна визия. Опаловият дифузер осигурява равномерно и комфортно разпределение на светлината както нагоре, така и надолу. Драйверът е интегриран в осветителя, което позволява лесен повърхностен монтаж и опростена поддръжка. Тази версия е с функция 3CCT.
23.67 € (46.29 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 23.67 € (46.29 лв.) |
23.43 € (45.83 лв.) |
23.20 € (45.38 лв.) |
22.96 € (44.91 лв.) |
22.72 € (44.44 лв.) |
22.49 € (43.99 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | ADRIA |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 3CCT (3000K/4000K/6500K) |
| МОЩНОСТ (W) | 8.0 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 45 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 2×90° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.7 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 120×200 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP65 |
| ЖИВОТ (часове) | 30000 |
| ДИМИРУЕМ | Не |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 220-240V AC ~ 50/60Hz |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | G |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Поликарбонат + ABS |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°Cta+45°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 20 |
| ВИСОЧИНА АРТИКУЛ(mm) | 200 |
| ШИРИНА АРТИКУЛ(mm) | 120 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 9.43 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 480 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0413 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 471.5 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231357590 |
| LUMINOUS FLUX () | 360 |
| OUTBOX LENGTH (mm) | 325 |
| OUTBOX WIDTH (mm) | 265 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията ADRIA
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.