Vito 2429150 ЪГЛОВ КОНЕКТОР 90° ЗА ЛИНЕЕН ОСВЕТИТЕЛ PROFILED SL1 250x250x53mm 9W 4000K (НЕУТРАЛНА СВЕТЛИНА) TETRIS 2 ЧЕРЕН ЦВЯТ
20.87 € (40.82 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 20.87 € (40.82 лв.) |
20.66 € (40.41 лв.) |
20.45 € (40.00 лв.) |
20.24 € (39.59 лв.) |
20.04 € (39.19 лв.) |
19.83 € (38.78 лв.) |
С вградено LED Осветление
Vito 9910010 Свързващ елемент за две линейни тела от серията PROFILED SL1
Налично
VITO 9910470 ЛЕД Ъглов Конектор за Линейно Осветление PROFILED SL1 9W 4000K TETRIS 2 Черно
Налично
VITO 9911120 Стенно Висящо Комплект за Линейно Осветление PROFILED SL1 Черно
Налично
VITO 9910560 Т-Образен Конектор за Линейно Осветление PROFILED SL1 9W 4000K TETRIS 2 Черно
Налично
VITO 9910020 Удължителен Комплект за Повърхностен Монтаж Черно 1.5M
Налично
VITO 2424670 ЛЕД Линейно Осветление Повърхностен Монтаж PROFILED-SL1 32W 4000K 3360Lm Черно
Изчерпан
VITO 2424640 ЛЕД Линейно Осветление Повърхностен Монтаж PROFILED-SL1 20W 4000K 2100Lm Черно
Изчерпан
VITO 2424760 ЛЕД Линейно Осветление Повърхностен Монтаж PROFILED-SL1 66W 4000K 6930Lm Черно
Налично
VITO 2424730 ЛЕД Линейно Осветление Повърхностен Монтаж PROFILED-SL1 50W 4000K 5250Lm Черно
Налично
VITO 2424700 ЛЕД Линейно Осветление Повърхностен Монтаж PROFILED-SL1 42W 4000K 4410Lm Черно
Изчерпан
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | TETRIS 2 SL1 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 4000K (НАТУРАЛНО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 9.0 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 105 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| CRI | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.9 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 30000 |
| ЖИВОТ (часове) | 50000 |
| ДИМИРУЕМ | Не |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 220-240V AC – 50/60 Hz |
| СПЕСТЕНА ЕНЕРГИЯ (%) | 88% |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | E |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас I |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ЧЕРЕН |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 945 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 1 |
| РАЗМЕРИ (mm) | 250x250x53mm |
| ВИСОЧИНА ОПАКОВКА (mm) | 250 |
| ШИРИНА ОПАКОВКА (mm) | 250 |
| ДЪЛБОЧИНА ОПАКОВКА (mm) | 53 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 9910430 Ъглов Конектор за Линейно Осветление PROFILED SL1 9W 3000K TETRIS 2 Сиво
Налично
VITO 9910450 Ъглов Конектор за Линейно Осветление PROFILED SL1 9W 6500K TETRIS 2 Сиво
Налично
VITO 9910440 ЛЕД Ъглов Конектор за Линейно Осветление PROFILED SL1 9W 4000K TETRIS 2 Сиво
Налично
Обща информация
| Марка | |
|---|---|
| Серия |
Възможности
| Димиране | |
|---|---|
| Степен на защита |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro EK537 Летва LED лента 18W 60см 2000lm 4000K
Налично
Kanlux 33937 Линейно LED осветително тяло за вграждане 4000K
Налично
VITO 2424530 ЛЕД Линейно Осветление Повърхностен Монтаж PROFILED-SL1 32W 6500K 3520Lm Бяло
Налично
Kanlux 34404 Линейно ЛЕД осветително тяло AL-…-NT SE 220V 20W 4000K IP20
Налично

Все още няма отзиви.