Vito 2313370 LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО FIT-A 18W 1800Lm 4000K (НЕУТРАЛНА СВЕТЛИНА) 600mm 6970233831266 LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО FIT-A 18W 1800Lm
FIT A е линейно осветително тяло, оборудвано с технология за задно осветяване с LED източници на SANAN. Корпусът е изработен от алуминиева плоскост и метален лист, електростатично боядисан с бяло пясъчно покритие. Дифузерът е направен от поликарбонат.
5.68 € (11.11 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 5.68 € (11.11 лв.) |
5.62 € (10.99 лв.) |
5.57 € (10.89 лв.) |
5.51 € (10.78 лв.) |
5.45 € (10.66 лв.) |
5.40 € (10.56 лв.) |
С вградено LED Осветление
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | FIT-A |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 4000K (НАТУРАЛНО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 18W |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 100 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120 |
| CRI | 83 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.5 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 30000 |
| ЖИВОТ (часове) | 30000h |
| ДИМИРУЕМ | Не |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 220-240V 50 60Hz |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | E |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | “-20℃~40℃ |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 3 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 1800 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 20 |
| РАЗМЕРИ (mm) | 590x76x25 |
| ВИСОЧИНА ОПАКОВКА (mm) | 25 |
| ШИРИНА ОПАКОВКА (mm) | 76 |
| ДЪЛБОЧИНА ОПАКОВКА (mm) | 1180 |
| ТЕГЛО БРУТО (гр) | 0.22 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 3300170 Линейно LED осветително тяло LINELO 18W 60CM 3CCT Бяло
9.18 € (17.95 лв.)Vito 3300180 Линейно LED осветително тяло LINELO 18W 60CM 3CCT Черно
9.18 € (17.95 лв.)

Все още няма отзиви.