Vito 2023590 ЛЕД Луна Панел за Повърхностен Монтаж LINDA-R 4000K IP20 6W 220V
VT/LINDA-R/6W/SMD/40K/12CM/WHT/220V/LED CEI.LAMP
3.05 € (5.97 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 3.05 € (5.97 лв.) |
3.02 € (5.91 лв.) |
2.99 € (5.85 лв.) |
2.96 € (5.79 лв.) |
2.93 € (5.73 лв.) |
2.90 € (5.67 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Включено осветление | Да |
| Начин на Монтаж | Повърхностен Монтаж |
| HSC GTIP: | 9405.10.98.50.00 |
| Вид Напрежение | Променливо |
| Напрежение (V) | 180-240 V |
| Честота | 50-60 Hertz |
| Ток | 0.055А |
| Мощност | 6W |
| Фактор на Мощността | >0.5 |
| Светлинна Ефективност | 95 lm/w |
| Консумация | 6 kWh/1000h |
| Димиране | Не |
| Клас на Защита | Class II |
| Напрежение | 180-240 Volt |
| Ток | 0.055А |
| Напрежение | 12-24 Volt |
| Ток | 0.28А |
| Цветна Температура | 4000K |
| Светлинен Поток | 570 lumen |
| Ъгъл на Осветяване | 120° |
| Премигване | Не |
| Вид ЛЕД | SMD |
| Форма на Тялото | Кръг |
| IP Защита | IP20 |
| Брой вкл./изкл. | 30000 |
| Живот на Осветителя | 50000 часа |
| Материал на Корпуса | Пластмаса & Алуминий |
| Цвят на Корпуса | Бяло |
| Материал на Дифузера | PP |
| Височина | Ø123 mm |
| Дълбочина | 35 mm |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 2023690 ЛЕД Панел Кръгъл Повърхностен Монтаж LINDA-R 20W 2000Lm 6000K
Налично
VITO 2023630 ЛЕД Панел Кръгъл Повърхностен Монтаж LINDA-R 9W 900Lm 6000K Бяло
Налично
VITO 2023840 ЛЕД Плафон Панел Повърхностен Монтаж LINDA-S 20W 2000Lm 6000K Бяло
Налично
VITO 2023820 ЛЕД Плафон Панел Повърхностен Монтаж LINDA-S 20W 1880Lm 3000K Бяло
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-740 24W LED Регулируем Панел SAMSUNG Чип Кръг 4000K
Изчерпан
V-TAC VT-7870 6W LED Панел Външен Монтаж Кръг 3000К
Налично
Vivalux VIV004284 LED панел QUADRA LED 24W 2400lm бял 4000K
Налично
Kanlux 29590 ЛЕД Луна Панел За Вграждане AREL LED 220V 14W 4000K IP65
Налично

Все още няма отзиви.