Vito 2023580 ЛЕД Луна Панел за Повърхностен Монтаж LINDA-R 3000K IP20 6W 220V
VT/LINDA-R/6W/3000K/SMD/Φ114/CB/LED PANEL/SUR
4.53 € (8.86 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 4.53 € (8.86 лв.) |
4.48 € (8.76 лв.) |
4.44 € (8.68 лв.) |
4.39 € (8.59 лв.) |
4.35 € (8.51 лв.) |
4.30 € (8.41 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Включено осветление | Да |
| Начин на Монтаж | Повърхностен Монтаж |
| HSC GTIP: | 9405.10.98.50.00 |
| Вид Напрежение | Променливо |
| Напрежение (V) | 180-240 V |
| Честота | 50-60 Hertz |
| Ток | 0.055А |
| Мощност | 6W |
| Фактор на Мощността | >0.5 |
| Светлинна Ефективност | 90 lm/w |
| Консумация | 6 kWh/1000h |
| Димиране | Не |
| Клас на Защита | Class II |
| Напрежение | 180-240 Volt |
| Ток | 0.055А |
| Напрежение | 12-24 Volt |
| Ток | 0.28А |
| Цветна Температура | 3000K |
| Светлинен Поток | 540 lumen |
| Ъгъл на Осветяване | 120° |
| Премигване | Не |
| Вид ЛЕД | SMD |
| Форма на Тялото | Кръг |
| IP Защита | IP20 |
| Брой вкл./изкл. | 30000 |
| Живот на Осветителя | 50000 часа |
| Материал на Корпуса | Пластмаса & Алуминий |
| Цвят на Корпуса | Бяло |
| Материал на Дифузера | PP |
| Височина | Ø123 mm |
| Дълбочина | 35 mm |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 2023640 ЛЕД Панел Кръгъл Повърхностен Монтаж LINDA-R 12W 1128Lm 3000K
Налично
VITO 2023660 ЛЕД Луна Панел за Повърхностен Монтаж LINDA-R 12W 1200Lm 6000K
Налично
VITO 2023850 ЛЕД Плафон Панел Повърхностен Монтаж LINDA-S 24W 2256Lm 3000K Бяло
Налично
VITO 2023600 ЛЕД Панел Кръгъл Повърхностен Монтаж LINDA-R 6W 600Lm 6000K Бяло
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-634 45W LED Панел SAMSUNG Чип 600 x 600 мм 6400K 6бр./Сет 5 Год Гаранция
Изчерпан
V-TAC VT-4943 8W LED Slim Панел Квадрат Топло Бяла Светлина
Изчерпан
VITO 2024970 ЛЕД Луна Панел за вграждане ERIKA-S 20W 2200Lm 4000K Бяло
Налично
Vito 2421510 ANGEL-A 60×60 4000K IP20 40W 220V
Налично

Все още няма отзиви.