VITO 2012870 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA BB GU10 Бяло Прозрачно
13.99 € (27.36 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 13.99 € (27.36 лв.) |
13.85 € (27.09 лв.) |
13.71 € (26.81 лв.) |
13.57 € (26.54 лв.) |
13.43 € (26.27 лв.) |
13.29 € (25.99 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | DONNA |
| МОЩНОСТ (W) | Max 8.5W |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 1 |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 220V-50/60Hz |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий & Акрил |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (mm) | Ø80x145mm |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| ФОРМА НА КРУШКАТА | MR16 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 30 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 2012730 Спот Осветление За Вграждане DONNA X1 GU10 Бяло
Налично
VITO 2012700 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA C GU10 Бяло
Налично
VITO 2012750 Спот Осветление За Вграждане DONNA X2 GU10 Бяло с Прозрачно
Налично
VITO 2012810 Спот Осветление За Вграждане DONNA GU10 Никел
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7541 Плафон DIXIE White 3xGX53
Налично
Milagro MLP6282 Спот VIDAR WHITE/CHROME 3xGU10
Налично
Zambelis 19219 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично

Все още няма отзиви.