VITO 2012640 Спот Осветление Повърхностен Монтаж OLA S00 GU10
OLA series SPOTS with Aluminum body presents a long lifetime.This model includes GU10 socket for the desired lighting flexibility.It’s ready to be operated with its easy installation and maintenance.
11.41 € (22.32 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 11.41 € (22.32 лв.) |
11.30 € (22.10 лв.) |
11.18 € (21.87 лв.) |
11.07 € (21.65 лв.) |
10.95 € (21.42 лв.) |
10.84 € (21.20 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | OLA |
| МОЩНОСТ (W) | Max 8.5W |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 1 |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 220V-50/60Hz |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ&БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (mm) | Ø85x81mm |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| ФОРМА НА КРУШКАТА | MR16 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 50 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 2012640 Спот Осветление Повърхностен Монтаж OLA S00 GU10
Налично
VITO 2012540 Спот Осветление За Вграждане OLA D01 GU10 Бяло Черно
Налично
VITO 2012650 Спот Осветление Повърхностен Монтаж OLA S00 GU10
Налично
VITO 2012570 Спот Осветление За Вграждане OLA D12 GU10 Черно GOLD
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102870 LED СПОТ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ LAZY-10 10W 950Lm COB 4000K Ø72X98 ЧЕРНО
Налично
Milagro MLP6278 Спот VIDAR BLACK/GOLD 3xGU10
Налично
Milagro MLP8534 JOKER BLACK/CHROME флекс аплик 1xGU10
Налично
Vito 2101050 RINGS-1 1x5W CHROME 3000K IP20 5W 220V
Налично

Все още няма отзиви.