Vito 1519910 SMART LED BULB SAGA PRO PAR16 GU10 5W RGB+3CCT(2700K/4000K/6400K) 475Lm 120° WIFI TUYA
SAGA series LED SMART BULBS with PC body and diffuser presents higher lighting performance and longer lifetime. This model includes RGB+3CCT LED as desired lighting flexibility. It’s ready to be operated with its easy use via Tuya app.- Download and Install the TuyaSmart application in your Smart MobilePhone, and sign in the App!- Add your Smart Device in the Application and Set Up the Settings as you want for Google Assistant & Amazon Alexa.- Then control your bulb to evaluate the lighting effect you desired.
8.49 € (16.60 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 8.49 € (16.60 лв.) |
8.41 € (16.45 лв.) |
8.32 € (16.27 лв.) |
8.24 € (16.12 лв.) |
8.15 € (15.94 лв.) |
8.07 € (15.78 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | SAGA |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | RGB + 3CCT (2700K/4000K/6400K) |
| МОЩНОСТ (W) | 5 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 95 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.5 |
| РАЗМЕРИ (мм) | Ø50×56 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 20000 |
| ЖИВОТ (часове) | 35000 |
| ДИМИРУЕМ | Да |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 220-240V AC ~ 50/60Hz |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | E |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 3 |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| ФОРМА НА КРУШКАТА | PAR16 |
| ЕКВИВАЛЕНТ НА КОНВЕНЦИОНАЛНА МОЩНОСТ (W) | 40 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 100 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 50 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 3.3 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 520 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 265 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 145 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.02 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 33 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231354582 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията SAGA
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.