V-TAC VT-8012 20W LED Висяща Декоративна Лампа Ф500 Черно Тяло 3000K
104.90 € (205.17 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 104.90 € (205.17 лв.) |
103.85 € (203.11 лв.) |
102.80 € (201.06 лв.) |
101.75 € (199.01 лв.) |
100.70 € (196.95 лв.) |
99.66 € (194.92 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7799 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 20W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 180° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 2540 lm |
| EAN код | 3800170202504 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | E |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 1.5 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 127 lm/W |
| Размери | 500×1000мм |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-8013 20W LED Висяща Декоративна Лампа Ф500 Бяло Тяло 3000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-6933 LED Осветител 36W 4000K Черен
Налично
Milagro ML6150 COPERNICUS WHITE 260W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML517 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 25W
Налично
Milagro ML6155 COPERNICUS BLACK 180W LED висяща лампа
Налично
Maytoni MOD877PL-L60W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 60W IP20
Налично
Vivalux VIV003675 LED осветително тяло REMI LED 14W 3000K
Налично

Все още няма отзиви.