V-TAC VT-8002 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Регулируемо Въже Touch On/Off Бяло Тяло 3000K
78.75 € (154.02 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 78.75 € (154.02 лв.) |
77.96 € (152.48 лв.) |
77.18 € (150.95 лв.) |
76.39 € (149.41 лв.) |
75.60 € (147.86 лв.) |
74.81 € (146.32 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7797-W |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 8.5W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 850 lm |
| EAN код | 3800170202467 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 0.96 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 100 lm/W |
| Размери | 120×1600 мм |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-8002 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Регулируемо Въже Touch On/Off Бяло Тяло 3000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8504 7W Пендел Неутрално Бяла Светлина Тяло Хром Лилав Абажур
Налично
V-TAC VT-10054 LED Осветител 57W Висящ Кристал Черен 3000К
Налично
Milagro ML8421 GALAXIA GOLD 26W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6771 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CAPPIO BLACK 36W
Налично
Milagro ML082 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 80W LED
Налично
Zambelis 18138-B Пендел 3x5W LED 3000K 5W
Налично

Все още няма отзиви.