V-TAC VT-7992 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Сиво Тяло 3000K
42.00 € (82.14 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 42.00 € (82.14 лв.) |
41.58 € (81.32 лв.) |
41.16 € (80.50 лв.) |
40.74 € (79.68 лв.) |
40.32 € (78.86 лв.) |
39.90 € (78.04 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7794 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 8.5W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 850 lm |
| EAN код | 3800170202368 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50Hz |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 100 lm/W |
| Размери | Φ100 мм |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-7992 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Сиво Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-7994 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Кафяво Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-7993 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Бяло Тяло 3000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML7953 Висяща LED лампа TESORO GOLD 48W
Налично
Milagro ML404 ПРЪСТЕН ВИСЯЩА ЛАМПА 12W LED
Налично
Milagro ML513 Висяща LED ЛАМПА NIX WHITE 25W
Налично
Maytoni MOD054PL-L52B4K ЛЕД Пендел Line 220V 4000K 52W IP20
Налично
Maytoni MOD070PL-L63B3K ЛЕД Пендел Fad 220V 3000K 63W IP20
Налично
Zambelis 2007 LED Пендел 3000K 4000Lm Димируем 50W
Налично

Все още няма отзиви.