V-TAC VT-3951 Пендел Пастел Дърво Призма Розов 320х270
43.66 € (85.39 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 43.66 € (85.39 лв.) |
43.22 € (84.53 лв.) |
42.79 € (83.69 лв.) |
42.35 € (82.83 лв.) |
41.91 € (81.97 лв.) |
41.48 € (81.13 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7323 |
| Мощност | Max 60W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| EAN код | 3800157630191 |
| IP Степен | IP20 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 1.64 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 320 x 270 мм |
| Материал | Метал |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3950 Пендел Пастел Дървен Призма Жълт 320 x 270 мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3725 Висящ Пендел Зелен Кабел
Налично
V-TAC VT-14992 LED Осветител 48W Висящ 1100x800x1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
Milagro ML3787 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Zambelis 19108 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично
Zambelis 2054 Пендел LED 3000K 4000Lm Димиращ 50W
Налично

Все още няма отзиви.