V-TAC VT-3884 Пендел Елегантен Стъклен Дизайн Бял Ф285мм
38.81 € (75.91 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 38.81 € (75.91 лв.) |
38.42 € (75.14 лв.) |
38.03 € (74.38 лв.) |
37.65 € (73.64 лв.) |
37.26 € (72.87 лв.) |
36.87 € (72.11 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7281 |
| Мощност | Max. 60W |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157621021 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 285 x 440 x 100 мм Основа |
| Материал | Стъкло + Метал |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3885 Пендел Елегантен Стъклен Дизайн Черен Ф280мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8323 Висяща лампа MONTE SILVER 3xE27
Налично
Milagro MLP8288 Висяща лампа BETA NAVY BLUE/GOLD 1xE27 35см
Налично
Milagro MLP866 Висяща лампа BUTTERFLIES 1xE27
Налично
Vivalux VIV000639 Полилей DESIGN BLUE 13/1106 Ø500 мм E27 IP20 220V
Налично
Maytoni MOD058PL-L100BS4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 115W IP20
Налично

Все още няма отзиви.