V-TAC VT-3882 Пендел Дизайн Стъкло Сфера Е27
38.81 € (75.91 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 38.81 € (75.91 лв.) |
38.42 € (75.14 лв.) |
38.03 € (74.38 лв.) |
37.65 € (73.64 лв.) |
37.26 € (72.87 лв.) |
36.87 € (72.11 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7254 |
| Мощност | Max. 60W |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 380015762100 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 1.875 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Ø250 x 230 мм |
| Материал | Стъкло |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8793 Висяща лампа HUDSON BLACK 3xGU10
Налично
Milagro MLP8670 Висяща лампа CESTA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP6452 ALMERIA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6484 Висяща лампа ROMA BLACK 1xE27
Налично
Zambelis 180030 Лед Пендел 3000K 135W
Налично
Maytoni P363PL-01G Пендел Telford
Налично

Все още няма отзиви.