V-TAC VT-3834 Геометричен Пендел Матово Черно Квадрат
17.64 € (34.50 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 17.64 € (34.50 лв.) |
17.46 € (34.15 лв.) |
17.29 € (33.82 лв.) |
17.11 € (33.46 лв.) |
16.93 € (33.11 лв.) |
16.76 € (32.78 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7161 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157616690 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 225 x 225 x 1250 мм |
| Материал | Метал |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004865 LED полилей LOARA LED 27W черно CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Изчерпан
V-TAC VT-3944 Пендел Призма Черен Абажур 400 x 540
Налично
Milagro MLP7024 Висяща лампа ARES GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP7960 Висяща лампа МЕРИДИАНО 3хЕ27
Налично
Vito 4102100 Пендел за таван MOLDE-0 BLACK-GOLDEN.SHINE 1xE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.