V-TAC VT-3829 Пендел Бял Мат С Бял Кабел
19.32 € (37.79 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 19.32 € (37.79 лв.) |
19.13 € (37.42 лв.) |
18.93 € (37.02 лв.) |
18.74 € (36.65 лв.) |
18.55 € (36.28 лв.) |
18.35 € (35.89 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7132 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157616645 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 0.71 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 220 x 1250 мм |
| Материал | Метал |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3865 Пендел Стъклен Сфера Прозрачен ф300
Изчерпан
Milagro MLP7959 Висяща лампа МЕРИДИАНО 1xE27
Налично
Milagro MLP8792 Висяща лампа HUDSON BLACK 3xGU10
Налично
Milagro MLP6080 Висяща лампа JOKER BLACK/GOLD 3xGU10
Налично
Milagro MLP7755 Висяща лампа ARENA WHITE/GOLD 3xGX53
Налично
Zambelis 14102 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично

Все още няма отзиви.