V-TAC VT-3788 Пендел Хромиран Купол Светло Оранжев Кабел
4.41 € (8.63 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 4.41 € (8.63 лв.) |
4.37 € (8.55 лв.) |
4.32 € (8.45 лв.) |
4.28 € (8.37 лв.) |
4.23 € (8.27 лв.) |
4.19 € (8.19 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7338 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611619 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø36 x 60 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3783 Пендел Хромиран Купол Светло Син Кабел
Налично
V-TAC VT-3793 Пендел Хромиран Купол Светло Жълт Кабел
Налично
V-TAC VT-3792 Пендел Хромиран Купол Светло Роза Кабел
Налично
V-TAC VT-3789 Пендел Хромиран Купол Светло Розов Кабел
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-15338 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Бял 4000К
Налично
V-TAC VT-10079 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Бяло 4000K
Налично
Milagro MLP1414 Висяща лампа JOKER BLACK/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro ML083 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 140W LED
Налично
Milagro MLP4182 Висяща лампа WILL WHITE 3xE27
Налично
Milagro ML7944 ROTONDA GOLD 51W LED висяща лампа
Налично

Все още няма отзиви.