V-TAC VT-3784 Пендел Хромиран Купол Светло Кафяв Кабел
4.41 € (8.63 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 4.41 € (8.63 лв.) |
4.37 € (8.55 лв.) |
4.32 € (8.45 лв.) |
4.28 € (8.37 лв.) |
4.23 € (8.27 лв.) |
4.19 € (8.19 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7338 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611572 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø36 x 60 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3785 Пендел Хромиран Купол Светло Зелен Кабел
Налично
V-TAC VT-3788 Пендел Хромиран Купол Светло Оранжев Кабел
Налично
V-TAC VT-3794 Пендел Хромиран Купол Светло Бежов Кабел
Налично
V-TAC VT-3790 Пендел Хромиран Купол Светло Лилав Кабел
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3944 Пендел Призма Черен Абажур 400 x 540
Налично
Milagro MLP8828 Висяща лампа CORTE 1xGU10
Налично
Milagro ML513 Висяща LED ЛАМПА NIX WHITE 25W
Налично
Milagro MLP6547 Висяща лампа DALLAS GOLD 3x miniGU10
Налично
Milagro MLP7762 Висяща лампа ARENA BLACK/GOLD 3xGX53
Налично
Zambelis 2062 Пендел LED 3000K 4800Lm Димиращ 60W
Налично

Все още няма отзиви.