V-TAC VT-3732 Стъклен Пендел Amber Ф145
26.46 € (51.75 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 26.46 € (51.75 лв.) |
26.20 € (51.24 лв.) |
25.93 € (50.71 лв.) |
25.67 € (50.21 лв.) |
25.40 € (49.68 лв.) |
25.14 € (49.17 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7150 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611053 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 145 x 160 x 1050 мм |
| Материал | Стъкло + Метал |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1500 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8014 20W LED Висяща Декоративна Лампа Ф500 Златно Тяло 3000K
Изчерпан
Milagro MLP8670 Висяща лампа CESTA BLACK 1xE27
Налично
Milagro ML7674 Тръбен пръстен надвес Бял 1xGU10 3-кръгово приспособление
Налично
Milagro ML7950 LUCERO GOLD 48W LED висяща лампа
Налично
Zambelis 20152 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Kanlux 27000 Висяща лампа ETISSA E27 220V IP20
Изчерпан

Все още няма отзиви.