V-TAC VT-3713 Пендел Мед Конус Ф150
31.75 € (62.10 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 31.75 € (62.10 лв.) |
31.43 € (61.47 лв.) |
31.12 € (60.87 лв.) |
30.80 € (60.24 лв.) |
30.48 € (59.61 лв.) |
30.16 € (58.99 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-8150 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157610865 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø150 мм |
| Материал | Желязо с Електрикова Медна боя |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Maytoni MOD309PL-L40GR4K ЛЕД Пендел Interstellar 220V 4000K 40W IP20
Налично
Zambelis 18151 Пендел 6x7W LED 3200K 7W
Налично
Zambelis 19112 Лед Пендел линеен 3000K 2900Lm 35W
Налично
Vito 4102080 Пендел за таван FORM-4 CHOCOLATE-PEARL.MATT 1xE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.