V-TAC VT-212835 LED Крушка 16W R7S Пластик 4000К
10.50 € (20.54 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 10.50 € (20.54 лв.) |
10.40 € (20.34 лв.) |
10.29 € (20.13 лв.) |
10.19 € (19.93 лв.) |
10.08 € (19.71 лв.) |
9.98 € (19.52 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
С вградено LED Осветление
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-2118 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 16W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 300° |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 2000 lm |
| Цокъл | R7s |
| EAN код | 3800170209916 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | E |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 0.1 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 125 lm/W |
| Размери | 30×118 мм |
| Материал | Керамика+PC |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Osram 4058075432710 ЛЕД Лампа SLIM LINE 78.00mm 7W 2700K R7s
10.74 € (21.01 лв.)V-TAC VT-212713 LED Крушка 7W R7S Пластик 3000К
4.41 € (8.63 лв.)

Все още няма отзиви.