Milagro MLP899 JOKER WHITE/CHROME Плафониера 2xGU10
46.02 € (90.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 46.02 € (90.01 лв.) |
45.56 € (89.11 лв.) |
45.10 € (88.21 лв.) |
44.64 € (87.31 лв.) |
44.18 € (86.41 лв.) |
43.72 € (85.51 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693766575 |
| ШИРИНА (mm): | 240 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 55 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 170 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 95mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 2xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.65kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.90kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 240бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6121 Висяща лампа JOKER BLACK/GOLD 5xGU10
Налично
Milagro MLP6129 JOKER WHITE/GOLD Плафониера 2xGU10
Налично
Milagro MLP6304 Спот JOKER BLACK/WOOD 3xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP4971 РОЗОВА БАЛЕТНА РОКЛЯ аплик 1xE27
Налично
Kanlux 35697 Осветително тяло за стена или таван EVALO GU10 220V IP20
Налично
Maytoni C052CL-01B Спот луна за повърхностен монтаж Focus S 220V 1xGU10
Налично
Kanlux 32522 ЛЕД осветително тяло за стенен монтаж TONIL II LED 220V 3.3W 3000K IP20
Налично
Vivalux VIV004573 Спот за външен монтаж KING SP717 черен
Налично

Все още няма отзиви.