Milagro MLP8920 Висяща лампа JOKER NAVY BLUE/GOLD 3xGU10
96.63 € (188.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 96.63 € (188.99 лв.) |
95.66 € (187.09 лв.) |
94.70 € (185.22 лв.) |
93.73 € (183.32 лв.) |
92.76 € (181.42 лв.) |
91.80 € (179.55 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693789208 |
| ШИРИНА (mm): | 300mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 400mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 3xGU10 8W LED |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | НеBIESKI / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.37kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.77kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 27 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6304 Спот JOKER BLACK/WOOD 3xGU10
Налично
Milagro MLP6302 Висяща лампа JOKER WHITE/WOOD 3xGU10
Налично
Milagro MLP6082 Висяща лампа JOKER WHITE/GOLD 3xGU10
Налично
Milagro MLP7537 JOKER WHITE/GOLD подова лампа 2xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3792 Пендел Хромиран Купол Светло Роза Кабел
Налично
V-TAC VT-3867 Пендел Стъклен Сфера Artistic Прозрачен ф280
Налично
Milagro ML243 БУХАЛ 1XE14 LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro MLP851 Висяща лампа CARS 1xE27
Налично
Zambelis 20233 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Vito 4102340 Пендел за таван ART-9002 1xE27 SMOKE IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.