Milagro MLP8839 Висяща лампа MONZA BRASS 1xG9 max 8W LED
46.53 € (91.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 46.53 € (91.00 лв.) |
46.06 € (90.09 лв.) |
45.60 € (89.19 лв.) |
45.13 € (88.27 лв.) |
44.67 € (87.37 лв.) |
44.20 € (86.45 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788393 |
| ШИРИНА (mm): | 100mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 100mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500mm-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 400mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 25mm |
| МОЩНОСТ: | 1xG9 max 8W LED |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | G9 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.49kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.73kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8841 Висяща лампа MONZA BRASS 3xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP8845 Висяща лампа MONZA BRASS 11xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP6332 MONZA BLACK/GOLD 1xG9 8W аплик
Налично
Milagro MLP8838 Висяща лампа MONZA BLACK 1xG9 max 8W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004867 LED полилей MAREA LED 60W черно CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Milagro MLP5426 Висяща лампа SFERA WOOD 5xE14
Налично
Milagro MLP4969 BALLERina Висяща лампа WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP6198 MALMO BLACK/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Vivalux VIV002606 Полилей NEW CILINDRO 18/8001
Налично
Vivalux VIV000778 Пендел стандартен 31101 черен
Налично

Все още няма отзиви.