Milagro MLP8832 Висяща лампа ALEXANDER 3xGX53
109.42 € (214.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 109.42 € (214.01 лв.) |
108.33 € (211.88 лв.) |
107.23 € (209.72 лв.) |
106.14 € (207.59 лв.) |
105.04 € (205.44 лв.) |
103.95 € (203.31 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788324 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 90mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 200-900 |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 90mm |
| МОЩНОСТ: | 3xGX53 12W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | GX53 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.15kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.65kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 11 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8834 Висяща лампа ALEXANDER 5xGX53
Налично
Milagro MLP8832 Висяща лампа ALEXANDER 3xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3865 Пендел Стъклен Сфера Прозрачен ф300
Изчерпан
V-TAC VT-3112 GU10 Гипсов Корпус Окачен Черно Дъно
Налично
Milagro ML323 ЛЕД ВИСЯЩА ЛАМПА 25W LED
Налично
Maytoni MOD317PL-04G Пендел Balance 4xG9 220V IP20
Налично
Zambelis 17010 ЛЕД Пендел 2700K 150Lm 3W
Налично
Vivalux VIV000665 Полилей FRUITS 12/3606 Ø400 мм
Налично

Все още няма отзиви.