Milagro MLP8818 Висяща лампа CAPRI 3xG9
127.31 € (249.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 127.31 € (249.00 лв.) |
126.04 € (246.51 лв.) |
124.76 € (244.01 лв.) |
123.49 € (241.53 лв.) |
122.22 € (239.04 лв.) |
120.94 € (236.54 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788188 |
| ШИРИНА (mm): | 900mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 120mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 120mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 120mm |
| МОЩНОСТ: | 3xG9 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | G9 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.54kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.95kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 93 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 17 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 17 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro EKS0421 CAPRI Неутрален цвят 4000k
Налично
Milagro MLP8817 Висяща лампа CAPRI 1xG9
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3859 Пендел Черна Мрежа Сфера ф300
Налично
Milagro ML323 ЛЕД ВИСЯЩА ЛАМПА 25W LED
Налично
Milagro MLP8288 Висяща лампа BETA NAVY BLUE/GOLD 1xE27 35см
Налично
Milagro MLP7704 Висяща лампа FELIX WHITE/GOLD 1xE27
Налично
Zambelis 1932 Пендел LED 3000K Димиращ 80W 220V
Налично
Vito 4101930 Пендел за таван RIND-3 1xE27 MATTE BLACK 200MM IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.