Milagro MLP8397 Плафон BIBIONE GOLD 3xG9
84.36 € (164.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 84.36 € (164.99 лв.) |
83.52 € (163.35 лв.) |
82.67 € (161.69 лв.) |
81.83 € (160.05 лв.) |
80.99 € (158.40 лв.) |
80.14 € (156.74 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693783978 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 150mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 150mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80-120mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80-120mm |
| МОЩНОСТ: | 3xG9 25W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | G9 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 5 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | SZKŁO + МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.56kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.85kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 24 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 20 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН FALISTA + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8397 Плафон BIBIONE GOLD 3xG9
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7719 JOKER GREEN/GOLD 3xGU10 Спот
Налично
Maytoni C052CL-01B Спот луна за повърхностен монтаж Focus S 220V 1xGU10
Налично
Maytoni C063CL-L12W3K ЛЕД Прожектор Treo 220V 3000K 13W IP20
Налично
VITO 2101910 Стенно Осветление LUMO-W GU10 Променлив Ъгъл с Ключ Черно
Налично
Zambelis 1567-B Луна Спот за повърхностен монтаж 1xGU10 IP20 220V
Налично
Zambelis S104 Спот прожектор за таван 1xG10 LED MAX 35W
Налично

Все още няма отзиви.