Milagro MLP8372 Висяща лампа SOMBRA AMBER 3xE27
104.81 € (204.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 104.81 € (204.99 лв.) |
103.76 € (202.94 лв.) |
102.71 € (200.88 лв.) |
101.67 € (198.85 лв.) |
100.62 € (196.80 лв.) |
99.57 € (194.74 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693783725 |
| ШИРИНА (mm): | 300mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 160mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | SZKŁO + МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.1kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.43kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН FALISTA + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8372 Висяща лампа SOMBRA AMBER 3xE27
Налично
Milagro MLP8369 Висяща лампа SOMBRA MIX 3xE27
Налично
Milagro MLP8374 Висяща лампа SOMBRA SMOKED 3xE27
Налично
Milagro MLP8367 Висяща лампа SOMBRA CLEAR 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-14998 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Черен 3000К
Налично
Milagro MLP6429 ALMERIA BLACK/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP7766 Висяща лампа ARENA GREEN/GOLD 1xGX53
Налично
Maytoni P020PL-01W Пендел Shelby 220V 1xGU10
Налично
VITO 7300210 Пендел с Фасунга E27 Черно
Налично

Все още няма отзиви.