Milagro MLP8370 Висяща лампа SOMBRA AMBER 1xE27
40.39 € (79.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 40.39 € (79.00 лв.) |
39.99 € (78.21 лв.) |
39.58 € (77.41 лв.) |
39.18 € (76.63 лв.) |
38.77 € (75.83 лв.) |
38.37 € (75.05 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693783701 |
| ШИРИНА (mm): | 160mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 140mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 160mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | SZKŁO + МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.35kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.6kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 21 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 21 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН FALISTA + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8367 Висяща лампа SOMBRA CLEAR 1xE27
Налично
Milagro MLP8374 Висяща лампа SOMBRA SMOKED 3xE27
Налично
Milagro MLP8368 Висяща лампа SOMBRA MIX 3xE27
Налично
Milagro MLP8373 Висяща лампа SOMBRA SMOKED 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-40501 Дървен Пендел E27 Дърво Хром Кръг D350 x 450mm
Налично
V-TAC VT-6688 1xGU10 Корпус Пендел Черен + Златно D:60×300мм
Налично
Milagro MLP4951 Висяща лампа DINO 1xE27
Налично
Milagro MLP6607 Висяща лампа SANTIAGO AMBER 1xE27
Налично
Zambelis S063-24 Пендел LED 3000K 80lm CRI:90 Ъгъл: 24° 9W
Налично
Maytoni MOD547PL-25G Пендел Dallas
Налично

Все още няма отзиви.