Milagro MLP8289 Висяща лампа BETA NAVY BLUE/GOLD 1xE27 45см
71.58 € (140.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 71.58 € (140.00 лв.) |
70.86 € (138.59 лв.) |
70.15 € (137.20 лв.) |
69.43 € (135.79 лв.) |
68.72 € (134.40 лв.) |
68.00 € (133.00 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693782896 |
| ШИРИНА (mm): | 450mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 450mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 220mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 450mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | GRANATOWY / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.54kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.95kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 24 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8288 Висяща лампа BETA NAVY BLUE/GOLD 1xE27 35см
Налично
Milagro MLP8954 Висяща лампа BETA BLACK/WHITE 1xE27 35см
Налично
Milagro MLP8287 BETA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27 45см
Налично
Milagro MLP7896 BETA BLACK/GOLD висяща лампа 1xE27 35см
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML4363 Висяща лампа MOONLIGHT 1xE14
Налично
Milagro MLP7995 Висяща лампа VIMINI WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP6236 Висяща лампа DANI WHITE/GOLD 3xGU10
Налично
Milagro MLP6591 Висяща лампа SOFIA SMOKED 5xE27
Налично
Zambelis 2006 Пендел LED 3000K 2880Lm Димиращ 36W
Налично
Vito 4101990 Пендел за таван BITEZ-COLORS-300 1xE27 PINK IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.