Milagro MLP8033 LINCOLN BLUE/GOLD висяща лампа 1xE27 35см
58.29 € (114.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 58.29 € (114.01 лв.) |
57.71 € (112.87 лв.) |
57.12 € (111.72 лв.) |
56.54 € (110.58 лв.) |
55.96 € (109.45 лв.) |
55.38 € (108.31 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693780335 |
| ШИРИНА (mm): | 350mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 350mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 160mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 350mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | Неbieski / Złoto |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.85 kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1 kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 37 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 37 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 20 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8031 Висяща лампа LINCOLN WHITE/GOLD 1xE27 35см
Налично
Milagro MLP8030 Висяща лампа LINCOLN BLACK/GOLD 1xE27 35см
Налично
Milagro MLP8033 LINCOLN BLUE/GOLD висяща лампа 1xE27 35см
Налично
Maytoni MOD527WL-01N Стенна лампа Lincoln
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10076 13W LED Висяща Лампа 40CM 3000K Черно Тяло
Изчерпан
Milagro ML5492 ANDROMEDA WHITE 100W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP6540 Висяща лампа DAMA BLACK 1xE27
Налично
Zambelis 20181 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично
VITO 7320170 Пендел с 1M Кабел ESTELLE-C E27 Матирано Златисто + Черно
Налично
Vito 4101710 Пендел за таван CORE-C-L 1xE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.