Milagro MLP7995 Висяща лампа VIMINI WHITE 1xE27
61.36 € (120.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 61.36 € (120.01 лв.) |
60.75 € (118.82 лв.) |
60.13 € (117.60 лв.) |
59.52 € (116.41 лв.) |
58.91 € (115.22 лв.) |
58.29 € (114.01 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693779957 |
| ШИРИНА (mm): | 290mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 290mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 240mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 290mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.4kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.78kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 30 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7995 Висяща лампа VIMINI WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP7997 Висяща лампа VIMINI WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP7990 Висяща лампа VIMINI NATURAL WOOD 1xE27
Налично
Milagro MLP7996 Висяща лампа VIMINI NATURAL WOOD 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3853 Пендел Бетон Шапка С Отвори 200/200
Налично
V-TAC VT-10084 9W LED Висяща Лампа (30*320*100CM) Черно Тяло 4000K
Налично
Milagro MLP7757 Висяща лампа ARENA WHITE/GOLD 5xGX53
Налично
Milagro ML5716 GOLDIE 12W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP568 Висяща LED лампа TIMBER 18W
Налично
VITO 7300200 Пендел с Фасунга E27 Бяло
Налично

Все още няма отзиви.