Milagro MLP7896 BETA BLACK/GOLD висяща лампа 1xE27 35см
64.42 € (125.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 64.42 € (125.99 лв.) |
63.78 € (124.74 лв.) |
63.13 € (123.47 лв.) |
62.49 € (122.22 лв.) |
61.84 € (120.95 лв.) |
61.20 € (119.70 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693778967 |
| ШИРИНА (mm): | 350mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 350mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 170mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 350mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.85kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.25kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 40 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8286 BETA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27 35см
Налично
Milagro MLP7974 BETA WHITE/GOLD висяща лампа 1xE27 45см
Налично
Milagro MLP8288 Висяща лампа BETA NAVY BLUE/GOLD 1xE27 35см
Налично
Milagro MLP8287 BETA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27 45см
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3135 GU10 Гупсов Корпус Окачен Хромирана Основа
Изчерпан
Vito 2026350 LED PENDANT LIGHTING FIXTURE TRIO-1 φ200+400+600 56W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Milagro MLP8562 Висяща лампа ARNOLD 1xE27
Налично
Zambelis 2055 Пендел LED 3000K 4000Lm Димиращ 50W
Налично
Vivalux VIV004390 Полилей SSP707 LUX 200 мм черен GU10
Налично

Все още няма отзиви.