Milagro MLP7772 Висяща лампа ARENA BLUE/GOLD 1xGX53
31.70 € (62.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 31.70 € (62.00 лв.) |
31.38 € (61.37 лв.) |
31.07 € (60.77 лв.) |
30.75 € (60.14 лв.) |
30.43 € (59.52 лв.) |
30.12 € (58.91 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693777724 |
| ШИРИНА (mm): | 80mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGX53 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | 230V/50Hz |
| НИШКА: | GX53 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | Неbieski / Złoto |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.35kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.55kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 14 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 10 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 18 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7771 Аплик ARENA BLUE/GOLD 1xGX53
Налично
Milagro MLP7754 Висяща лампа ARENA WHITE/GOLD 1xGX53
Налично
Milagro MLP7765 ARENA GREEN/GOLD 1xGX53 аплик
Налично
Milagro MLP7757 Висяща лампа ARENA WHITE/GOLD 5xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 4102460 ВЪНШНО ОКАЧЕНО ОСВЕТЛИТЕЛНО ТЯЛО ART 350 1xE27 3D АРТ ШАМПАНСКО, ИЗРАБОТЕНО ОТ СТЪКЛО
Налично
Milagro MLP1413 Lampa wisząca JOKER BLACK/CHROME 1xGU10
Налично
Milagro ML081 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 32W LED
Налично
Milagro MLP5595 Висяща лампа BOSTON 3xE14
Налично
Milagro MLP6524 Висяща лампа LIMA BLACK 3xE14
Налично

Все още няма отзиви.