Milagro MLP7768 Висяща лампа ARENA GREEN/GOLD 3xGX53
83.34 € (163.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 83.34 € (163.00 лв.) |
82.51 € (161.38 лв.) |
81.67 € (159.73 лв.) |
80.84 € (158.11 лв.) |
80.01 € (156.49 лв.) |
79.17 € (154.84 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693777687 |
| ШИРИНА (mm): | 300mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| МОЩНОСТ: | 3xGX53 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | 230V/50Hz |
| НИШКА: | GX53 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ZIELONY / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.9kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.2kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 18 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7768 Висяща лампа ARENA GREEN/GOLD 3xGX53
Налично
Milagro MLP7766 Висяща лампа ARENA GREEN/GOLD 1xGX53
Налично
Milagro MLP7761 Висяща лампа ARENA BLACK/GOLD 3xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML7949 LUCERO CHROME 48W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP8839 Висяща лампа MONZA BRASS 1xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP6228 Висяща лампа DANI WHITE/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP846 Висяща лампа HORSES 1xE27
Налично
Vivalux VIV000786 Пендел стандартен 31112 прозрачен
Налично

Все още няма отзиви.