Milagro MLP7715 Висяща лампа FELIX NAVY BLUE/GOLD 2xE27
102.26 € (200.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 102.26 € (200.00 лв.) |
101.24 € (198.01 лв.) |
100.21 € (195.99 лв.) |
99.19 € (194.00 лв.) |
98.17 € (192.00 лв.) |
97.15 € (190.01 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693777151 |
| ШИРИНА (mm): | 750mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 290mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 290mm |
| МОЩНОСТ: | 2xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | 230V/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | GRANATOWY / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.2kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.6kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 24 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 20 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7715 Висяща лампа FELIX NAVY BLUE/GOLD 2xE27
Налично
Milagro MLP7712 FELIX NAVY BLUE/GOLD аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP7705 Висяща лампа FELIX WHITE/GOLD 2xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8408 Висяща лампа SIRIO 5xG9
Налично
Milagro ML8864 Висяща LED лампа Saturno Black 65W
Налично
Milagro ML6339 Висяща лампа MARBLE BLACK 1xGU10
Налично
Maytoni MOD070PL-L38B3K ЛЕД Пендел Fad 220V 3000K 36W IP20
Налично
Vivalux VIV004122 Пендел RETRO R6001 розово злато/черен гладък кабел
Налично
Kanlux 27415 Линейно осветително тяло за тръба LED T8 ALIN 4LED 1240mm G13 220V IP20
Налично

Все още няма отзиви.