Milagro MLP7625 PRESTON BLUE/WHITE 5x мини GU10 таванна лампа
102.26 € (200.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 102.26 € (200.00 лв.) |
101.24 € (198.01 лв.) |
100.21 € (195.99 лв.) |
99.19 € (194.00 лв.) |
98.17 € (192.00 лв.) |
97.15 € (190.01 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693776253 |
| ШИРИНА (mm): | 640mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 140mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 90mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 40mm |
| МОЩНОСТ: | 5x mini GU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | 230V/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | mini GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 5 |
| ЦВЯТ: | НеBIESKI / БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.9kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.1kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 69 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7620 PRESTON BLACK/CHROME Спот 3x mini GU10
Налично
Milagro MLP7626 Стенна лампа PRESTON PINK/WHITE 1x mini GU10
Налично
Milagro MLP7622 PRESTON BLUE/WHITE стенна лампа 1x mini GU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP9014 BARON BLACK Плафониера 2xGU10
Налично
Milagro MLP5436 Аплик VENEZIA WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP7622 PRESTON BLUE/WHITE стенна лампа 1x mini GU10
Налично
Zambelis H68 LED Аплик за стена 3000K 240Lm ключ 3W
Налично
Kanlux 24440 ЛЕД Аплик за таван SILMA 3000K 6W IP20 220V
Налично

Все още няма отзиви.