Milagro MLP7617 PRESTON WHITE/CHROME Спот 5x mini GU10
102.26 € (200.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 102.26 € (200.00 лв.) |
101.24 € (198.01 лв.) |
100.21 € (195.99 лв.) |
99.19 € (194.00 лв.) |
98.17 € (192.00 лв.) |
97.15 € (190.01 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693776178 |
| ШИРИНА (mm): | 640mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 140mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 90mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 40mm |
| МОЩНОСТ: | 5x mini GU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | 230V/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | mini GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 5 |
| ЦВЯТ: | Бяло / Хром |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.9kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.1kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 69 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7630 PRESTON GOLD/WHITE стенна лампа 1x mini GU10
Налично
Milagro MLP7622 PRESTON BLUE/WHITE стенна лампа 1x mini GU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7596 Плафон DIXIE WHITE 3xGX53
Налично
Maytoni C024CL-L12B4K ЛЕД Луна Спот за повърхностен монтаж Onda 220V 4000K 12W IP20
Налично
Kanlux 33677 Осветително тяло за стена или таван GALOBA GU10 220V IP20
Налично
VITO 2012850 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA AB GU10 Бяло Прозрачно
Налично

Все още няма отзиви.