Milagro MLP7605 Плафон DIXIE BLUE/WHITE 2xGX53
55.22 € (108.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 55.22 € (108.00 лв.) |
54.67 € (106.93 лв.) |
54.12 € (105.85 лв.) |
53.56 € (104.75 лв.) |
53.01 € (103.68 лв.) |
52.46 € (102.60 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693776055 |
| ШИРИНА (mm): | 240mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 140mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| МОЩНОСТ: | 2xGX53 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GX53 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | НеBIESKI / БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.2kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7602 Плафон DIXIE BLACK 3xGX53
Налично
Milagro MLP7539 Плафон DIXIE White 2xGX53
Налично
Milagro MLP7604 DIXIE BLUE/WHITE стенна лампа 1xGX53
Налично
Milagro MLP7551 Плафон DIXIE Blue/White 3xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP6125 Плафон JOKER BLACK/GOLD 3xGU10
Налично
Milagro MLP8875 SFERA BLACK/CHROME Спот 5xE14
Налично
Milagro MLP910 JOKER BLACK/CHROME аплик 1xGU10
Налично
Zambelis H41 Аплик за стена за четене 3W+5W LED 3000K 8W
Налично
VITO 2012850 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA AB GU10 Бяло Прозрачно
Налично

Все още няма отзиви.