Milagro MLP7600 Плафон DIXIE BLACK 2xGX53
55.22 € (108.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 55.22 € (108.00 лв.) |
54.67 € (106.93 лв.) |
54.12 € (105.85 лв.) |
53.56 € (104.75 лв.) |
53.01 € (103.68 лв.) |
52.46 € (102.60 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693776000 |
| ШИРИНА (mm): | 240mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 140mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| МОЩНОСТ: | 2xGX53 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GX53 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.2kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7557 Плафон DIXIE Pink/White 5xGX53
Налично
Milagro MLP7546 Плафон DIXIE Black 3xGX53
Налично
Milagro MLP7597 Плафон DIXIE WHITE 3xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP6277 VIDAR BLACK/GOLD1xGU10 аплик
Налично
Milagro MLP6274 VIDAR WHITE/GOLD 3xGU10 Спот
Налично
VITO 2012910 Спот Осветление За Вграждане METALLICA R GU10 Черно
Налично

Все още няма отзиви.